Wydarzenia / Relacje / Opinie

GRUDZIEŃ PEŁEN WRAŻEŃ W ŚWIEBODZIŃSKIEJ BIBLIOTECE

3Grudzień w świebodzińskiej bibliotece obfitował w wiele atrakcji. Oprócz cyklicznych spotkań, jak Dyskusyjny Klub Książki czy Klub Gimnastyki Umysłu Erudyta, zorganizowano zabawy mikołajkowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, warsztaty detektywistyczno - dziennikarskie, plastyczne i twórczo - ekologiczne oraz kilka spotkań autorskich. Punktem kulminacyjnym było spotkanie z Robertem Makłowiczem i wernisaż wystawy fotograficznej „Rock na winnicy” Stowarzyszenia Art Of Underground .

Czytaj więcej...

Nagroda za czytanie dzieciom

78830953 1653637838112610 1169556694628302848 nAnna Giniewska, nauczyciel bibliotekarz z gorzowskiej Biblioteki Pedagogicznej Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego, otrzymała wyróżnienie w Konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2018/2019.

Czytaj więcej...

Fantastyczna wystawa

IMG 6336Smoki, syrenki, czarownice i różne dziwaczne stwory można oglądać na wystawie w galerii „Na Mansardzie” w Bibliotece Pedagogicznej Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie.

Czytaj więcej...

Mikołajki w bibliotece

20191206 083250Dzisiaj święto Mikołajkowe w bibliotece mamy,
więc Cię tu serdecznie zapraszamy.
Święty Mikołaj między książkami schowany,
dla każdego prezent ma już zapakowany!

Czytaj więcej...

Wystawa „Mamy i córki” w słubickiej bibliotece

IMG 3138Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy fotografii „Mamy i córki” grupy fotograficznej AKFA (Amatorskiej Komórki Fotografii Artystycznej), działającej przy Galerii OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Pluszowego Misia

miśTrudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem - powiernikiem największych sekretów i tajemnic.

Czytaj więcej...

Podkategorie