Seminaria powiatowe - Bibliotekarz Lubuski

Seminaria powiatowe

Informujemy, że w maju rozpoczynają się seminaria dla dyrektorów i kierowników bibliotek publicznych oraz kierowników filii bibliotecznych powiatów: zielonogórskiego, wschowskiego, nowosolskiego, żagańskiego i żarskiego.

Seminaria rozpoczynają się o godzinie 10.30 i będą odbywały się w następujących terminach:

powiat zielonogórski:
20 maja w Bibliotece Publicznej im. E. Paukszty w Kargowej
powiat wschowski i nowosolski:
31 maja w Bibliotece Publicznej w Bytomiu Odrzańskim
powiat żagański:
8 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żaganiu
powiat żarski:
15 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Brodach

Pisma informacyjne oraz szczegółowe programy (do wydruku) zostaną zamieszczone na stronie internetowej Biblioteki Wojewódzkiej www.wimbp.zgora.pl, w zakładce biblioteki terenowe oraz przesłane do poszczególnych bibliotek drogą mailową.

Prosimy o zarezerwowanie sobie powyższych terminów, delegowanie pracowników filii i obecność