Joanna Żółkowska i Jolanta Fraszyńska w Zielonej Górze - Bibliotekarz Lubuski

Joanna Żółkowska i Jolanta Fraszyńska w Zielonej Górze

aktorki_infoaktorki_info2Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida oraz Zielonogórski Ośrodek Kultury zapraszają w ramach Lata Muz Wszelakich na kolejne spotkania z cyklu „Z książką na leżaku". Kontynuacją rozmów Łukasza Maciejewskiego z aktorkami sceny i ekranu będą dwa spotkania z bohaterkami jego książki Aktorki. Portrety.

18 sierpnia br. (czwartek) w WiMBP w Zielonej Górze gościć będziemy Joannę Żółkowską. Rozmowę poprowadzi red. Janusz Życzkowski.

25 sierpnia br. (czwartek) autor książki Aktorki. Portrety, Łukasz Maciejewski osobiście poprowadzi rozmowę z Jolantą Fraszyńską.

Spotkania – 18 i 25 sierpnia br. odbędą się o godz. 18.00 w Sali Dębowej Biblioteki Norwida. Po spotkaniach możliwość zakupu książki.

Wstęp wolny.