Zabawy z Tutkami czyli TUTLANDIA w Krośnie Odrzańskim - Bibliotekarz Lubuski

Zabawy z Tutkami czyli TUTLANDIA w Krośnie Odrzańskim

Tutlandia_KrosnoBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Krośnie Odrzańskim swoją przygodę z ,,Tutlandią" realizowała podczas Pikniku zorganizowanego 30 kwietnia 2016 r. na parkingu przed Urzędem Miasta w Krośnie Odrzańskim. Na podstawie I rozdziału książki ,,Tutlandia"Agnieszki Ginko „Wizyta w teatrze – ciekawe spędzanie czasu" uczestnicy zajęć dowiedzieli się, jak można miło i ciekawie spędzać wolny czas z rodziną, jak należy się ubrać idąc do teatru. Dzieci pokolorowały i wycięły kostiumy teatralne i przykleiły na postać aktora lub aktorki. Zabawa z bohaterami ,,Tutlandii" bardzo się spodobała.

tutlandia_krosno2tutlandia_krosno3

Iwona Kozłowska