Pomarańczowo i strasznie w bibliotece - Bibliotekarz Lubuski

Pomarańczowo i strasznie w bibliotece

alt29 października w Filii w Lesznie Górnym pojawiły się duchy, upiory, czarownice oraz inne straszydła. Wszystkie te straszne postaci przybyły do Biblioteki z okazji Halloween. Dzieci poznały historię i symbole tego dnia. Mimo upiornej tematyki podczas zabawy było mnóstwo żartów i dużo śmiechu. Wśród wielu atrakcji nie zabrakło konkursów tj. mumia, przejdź przez bagno, gimnastyka dla duszków. Czy było strasznie? Może troszkę. W końcu Halloween to święto duchów, a nie księżniczek i kucyków!
                                                                                                        Andżelika Przysiężna