Zabawmy się w teatr - Bibliotekarz Lubuski

Zabawmy się w teatr

altTegorocznym zajęciom wakacyjnym w Filii bibliotecznej w Wiechlicach towarzyszyło hasło ,,Zabawmy się w teatr”. Zgodnie z hasłem przewodnim była zabawa w teatr, oglądanie spektaklu pt. ,,Szewczyk Dratewka”, tańce baletowe, tworzenie pacynek, zabawy dramowe, zabawy w mimów i wiele innych. Dzieci stworzyły prace plastyczne wykonywane różnymi technikami. Nie zabrakło malowania ustami, palcami, wykonania autoportretu, makiety plaży, zabaw w plenerze. Dużą atrakcją była wycieczka do Teatru Animacji w Jeleniej Górze i na zamek Chojnik. Tak kreatywnie spędzony czas uatrakcyjnił z pewnością wakacje małych czytelników Biblioteki.
Anna Pelc
altalt