Kto pierwszy na mecie? - Bibliotekarz Lubuski

Kto pierwszy na mecie?

alt10 kwietnia 2015 r. w Bibliotece Publicznej we Wschowie odbyły się kolejne zajęcia dla dzieci. Tym razem przygotowaliśmy coś specjalnie dla chłopców (chociaż i dziewczyny dopisały swoją obecnością), robiliśmy bowiem wyścigowe bolidy. Wszyscy z zapałem wykonywali kartonowe samochodziki, prześcigali się w ich udoskonalaniu wymyślając coraz to nowe „wyposażenie”, takie jak kierownica, tablica rejestracyjna itp.
Potem oczywiście urządziliśmy wyścigi, by sprawdzić, który z pojazdów będzie najszybszy. Na koniec na wszystkich czekał słodki poczęstunek, który dzieci spałaszowały z ogromną przyjemnością.
Dominika Litorowicz