SELFUJ SIĘ KTO MOŻE - Bibliotekarz Lubuski

SELFUJ SIĘ KTO MOŻE

altTYDZIEŃ Z INTERNETEM - BIBLIOTEKA W ZŁOTNIKU.  26 marca 2015 w Złotniku – fili Biblioteki Gminy Żary z/s w Bieniowie w ramach tygodnia z Internetem zorganizowałam spotkanie dla osób w wieku 50+. Do współpracy zaprosiłam Jana Andrukiewicza (latarnika z www.latarnicy.pl), z którym współpracuję. Biblioteka w Złotniku prowadzi spotkania „POLSKA CYFROWA RÓWNYCH SZANS” we współpracy z Latarnikiem Polski Cyfrowej. SELFUJ SIĘ KTO MOŻE to hasło, które wybrałam na spotkanie. Wybór okazał się trafiony, uczestnicy spotkania to osoby 50+, które uczą się obsługi komputera w ramach programu „POLSKA CYFROWA RÓWNYCH SZANS” .
Emilia Klusek