Pasowanie na czytelnika i członka SKO - Bibliotekarz Lubuski

Pasowanie na czytelnika i członka SKO

altDzień 11 grudnia  2014r. był szczególnie ważny dla uczniów kl.I Filii SP w Długiem. Uczestniczyli oni w podwójnej uroczystości: pasowaniu na czytelnika biblioteki i członka SKO. Spotkanie rozpoczęto od przywitania dzieci, następnie koledzy i koleżanki ze starszych klas przedstawili krótki program artystyczny związany tematycznie z biblioteką i oszczędzaniem. Głównym punktem naszej uroczystości było pasowanie na czytelnika i członka SKO, podczas którego każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, zakładkę i książeczkę. Naszym najmłodszym czytelnikom i członkom SKO gratulujemy i życzymy sukcesów w czytaniu i oszczędzaniu.
Organizatorzy: SP w Wiechlicach Filia Długie, Filia Biblioteczna Długie