Halloween - Bibliotekarz Lubuski

Halloween

alt24 października w Siecieborzycach odbyła się impreza z okazji Halloween połączona z nocowaniem w szkole. Uczestnikami spotkania byli uczniowie Klubu Europejskiego „Europejczyk" oraz dziewczyny z Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Bibliotece Publicznej w Siecieborzycach. Sala gimnastyczna, która na czas dyskoteki zamieniła się w salę taneczną, ozdobiona była wielkimi, świecącymi dyniami, słychać też było tajemniczą muzykę. Dziewczyny z DKK czytały uczestnikom spotkania straszne opowieści wybrane z książek np. historia nastolatki – medium o imieniu Skaye z lektury pt. „Dziewczyna i duchy”. Imprezie towarzyszyły zabawy związane z anglosaską tradycją święta Halloween. Nad całością czuwały panie: opiekunka klubu „ Europejczyk" – Zofia Wilczyńska – Mazurek , bibliotekarka - Dorota Klimejko i nauczycielka - Zuzanna Kleczko.