Wakacyjny czas w Filii bibliotecznej w Długiem - Bibliotekarz Lubuski

Wakacyjny czas w Filii bibliotecznej w Długiem

altJak co roku Filia biblioteczna w Długiem i świetlica środowiskowa TPD SP w Wiechlicach przygotowały ciekawą ofertę wakacyjną dla swoich najmłodszych czytelników. Były to dwutygodniowe zajęcia z przewodnim tematem „Wędrówki po krajach Unii Europejskiej”.  W ten sposób chcieliśmy zaakcentować tegoroczną 10 rocznicę wstąpienia Polski do UE. Były więc zajęcia tematyczne, plastyczne, muzyczne. Nie zabrakło także innych atrakcji: wycieczek na basen, do Parku Krasnala w Nowej Soli, przejazdu barką po Odrze, gier i zabaw sportowych, grilla.
Świetnie wszyscy się bawiliśmy. Humory dopisywały a liczba dzieci uczestniczących w zajęciach świadczy o tym, że tegoroczne wakacje w Bibliotece były udane.
Jadwiga Matoga