Konkurs "Mistrz pięknego czytania" rozstrzygnięty - Bibliotekarz Lubuski

Konkurs "Mistrz pięknego czytania" rozstrzygnięty

altJuż za nami półfinał bibliotecznej rywalizacji o tytuł ,,Mistrza pięknego czytania”. Konkurs odbył się 9 maja 2014 r. w Filii Bibliotecznej w Długiem. Do zmagań w czytaniu fragmentów prozy współczesnych pisarzy dziecięcych stanęło 22 dzieci. Powołana komisja konkursowa po wysłuchaniu uczestników postanowiła przyznać następujące miejsca:
w kategorii kl. I- III I miejsce – Mucha Jakub, II miejsce – Biczak Klaudia, III miejsce – Marczenia Tymoteusz. W kategorii kl. IV –VI I miejsce – Hałabura Damian, II miejsce - Marczenia Michalina, III miejsce – Justyna Góra. Laureaci z poszczególnych kategorii zostali zakwalifikowani do udziału w gminnym konkursie ,,Mistrza pięknego czytania” w MBP w Szprotawie. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.
Matoga Jadwiga