Wakacyjne warsztaty fotograficzne - Bibliotekarz Lubuski

Wakacyjne warsztaty fotograficzne

altDobiegły końca warsztaty fotograficzne dla młodzieży w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szprotawie. Przez sześć  dni młodzi uczestnicy poznawali sekrety fotografii cyfrowej. Na swoich zdjęciach uwieczniali znane i mniej znane zakątki gminy. A wszystko to, pod fachowym okiem Pana  Ryszawego i Pana Sucheckiego, którym serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie. Wybrane prace można oglądać w holu głównym Biblioteki.Zdjęcia uczestników warsztatów zostaną także umieszczone w tomiku poezji regionalnej, który ukaże się jesienią, w ramach realizacji projektu „Spotkania z poezją”.
Jolanta Wawrzyniak