Rusza XXV konkurs Mistrz Pięknego Czytania ph. „Mój wybór" - Bibliotekarz Lubuski

Rusza XXV konkurs Mistrz Pięknego Czytania ph. „Mój wybór"

plakat Mistrz 2024Ruszają zapisy do kolejnej 25 już edycji konkursu Mistrz Pięknego Czytania ph. „Mój wybór".

Jak wskazuje hasło, tym razem uczestnicy będą mieli za zadanie samodzielnie przygotować, fragment tekstu do odczytu. Przypominamy, konkurs polega na najpiękniejszym  głośnym odczycie fragmentu książki przed jury i publicznością i przeznaczony jest dla uczniów klas 1-8.

Zapraszamy do zapisów w Centrum Bibliotecznym dla Dzieci i Młodzieży — Biblioteka Pana Kleksa. Aby wziąć udział należy dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszenia do  8 maja.

Szczegóły w regulaminie.

KARTA ZGŁOSZENIAREGULAMIN

Konkurs dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.