Poznańskie Targi Książki -wyjazd w ramach DKK - Bibliotekarz Lubuski

Poznańskie Targi Książki -wyjazd w ramach DKK

dkk 2018 rgb1Szanowni Państwo,
9 marca (sobota), w ramach zadania Dyskusyjne Kluby Książki, organizowany jest wyjazd na Poznańskie Targi Książki. Wyjazd z Zielonej Góry autokarem o godzinie 7.30.

Od ok. 9.30 do 11.00 zwiedzanie Biblioteki Raczyńskich. Od godziny 11.00 do 18.00 Targi Książki i czas wolny. Wyjazd darmowy dla moderatorów Dyskusyjnych Klubów Książki, klubowiczów oraz dyrektorów bibliotek, przy których działają Dyskusyjne Kluby Książki. Na zgłoszenia czekamy do 23 lutego 2024 r., mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 68 45 32 619.

Belka DKK transparent