Miłość niejedno ma imię… - Bibliotekarz Lubuski

Miłość niejedno ma imię…

Uczestnicy spotkania siedzą przy stołach, na których widać nożyczki,kleje.9 lutego 2024 r. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach zorganizowała walentynkowe warsztaty, na które zaproszeni zostali seniorzy z Domu Dziennego „Senior +” oraz Panie z Dyskusyjnego Klubu Książki.

W radosnej atmosferze wyjątkowi goście za pomocą kolorowego papieru i lizaków stworzyli piękny, słodki bukiet. Przyjęty walentynkowy zwyczaj nakazuje obdarować ukochaną osobę miłym podarunkiem. My również chcieliśmy sprawić przyjemność choć jednej osobie i podarować owoce wspólnie wykonanej pracy na licytację dla chorego słubiczanina – Michała Bienia. Cieszymy się, że w taki sposób możemy wesprzeć zbiórkę kwoty potrzebnej na leczenie chłopca. Mamy nadzieję, że ten drobny gest miłości spotka się z pozytywnym odbiorem i hojnością licytujących.

Dziękujemy z całego serca wszystkim uczestnikom za udział w bibliotecznych, walentynkowych warsztatach oraz za chęć niesienia pomocy innym.

Zespół BPMiG w Słubicach