Azymut - szkolenia i warsztaty edycja 2024 - Bibliotekarz Lubuski

Azymut - szkolenia i warsztaty edycja 2024

azymutAzymut zaprasza bibliotekarzy na cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów, a także prezentacje nowości wydawniczych.

8 lutego 2024, godz. 11.00

Granty i dotacje dla bibliotek w 2024 roku — informacje o najważniejszych programach, praktyczne wskazówki do pisania wniosków. Prowadzenie: Paweł Dobrzelecki.

Zapisy na webinarium: Granty i dotacje dla bibliotek

21 lutego 2024, godz. 11.00

Zapisy na webinarium: Co nowego w książkach?

7 marca 2024, godz. 11.00

Patroni roku 2024: Miłosz, Hłasko, Gombrowicz. Jak o nich mówić w szkole, bibliotece i księgarni? Prowadzenie: Justyna Sobolewska.

Zapisy na webinarium: Patroni roku 2024

12 marca 2024, godz. 11.00

Co nowego w książkach? Prezentacja nowości wydawniczych. Spotkanie online z wydawcami.

Zapisy na webinarium: Co nowego w książkach?

19 marca 2024, godz. 11.00

Bibliotekarze szkolą bibliotekarzy! Lista dobrych praktyk z Rawy Mazowieckiej, Łodzi i Grodziska Mazowieckiego. Prowadzenie: Gabriela Furmankiewicz, Zbigniew Zibi Pacho, Magdalena Żerek.

Zapisy na webinarium: Bibliotekarze szkolą bibliotekarzy!

Źródło: www.azymut.pl