Spotkanie autorskie z Eweliną Dobosz - Bibliotekarz Lubuski

Spotkanie autorskie z Eweliną Dobosz

plakat spotkanie Ewelina DoboszFilia nr 8, Filia nr 1 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze i Dyskusyjne Kluby Książki zapraszają serdecznie 24 stycznia o godz. 17.00 do Filii nr 1, ul. Ptasia 32 na spotkanie z zielonogórską autorką romansów — Eweliną Dobosz. Prowadzenie: Agnieszka Sobiak.

Autorka debiutowała w 2020 roku powieścią „Nowa tożsamość”, a na swoim koncie ma już kilkanaście wydanych pozycji, a także historie, które pojawiły się w antologiach romantycznych opowiadań. W listopadzie 2023 roku ukazała się najnowsza książka pt. „Kim jesteś, Klaro?".