Konkurs "Nauka, to lubię!" - Bibliotekarz Lubuski

Konkurs "Nauka, to lubię!"

Konkurs detektywi nauki - plakatZapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na ilustrowaną kartę z książki popularnonaukowej z dowolnej dziedziny nauki — Nauka, to lubię! w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1 - 8 szkół podstawowych z południowej części województwa lubuskiego. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przygotowanie pracy konkursowej oraz poprawne wypełnienie karty zgłoszenia i dostarczenie ich do 16 listopada 2023 r. na adres: Centrum Biblioteczne dla Dzieci i Młodzieży, al. Wojska Polskiego 9, 65-077 Zielona Góra.

Po konkursie powstanie wystawa, a podczas wernisażu odbędzie się wręczenie nagród oraz spotkanie autorskie z ilustratorem książek popularnonaukowych — Piotrem Sochą.

Kartę zgłoszenia oraz regulamin konkursu znajduje się poniżej.

Konkurs odbywa się w ramach projektu MKiDN #detektywinauki.
Wkład własny do projektu zapewnił Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.