Zaproszenie na konwersatorium bibliotekoznawcze 26 października 2023 r. - Bibliotekarz Lubuski

Zaproszenie na konwersatorium bibliotekoznawcze 26 października 2023 r.

Plakat konwersatorium 26.10.2023Szanowni Państwo,

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zapraszamy na spotkanie w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych 26 października 2023 r. (czwartek) o godz. 11.00 (Sala Wykładowa im. dr. Grzegorza Chmielewskiego — II piętro WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze) prelekcję: Kultura książki Czech — historia i współczesność, wygłosi dr hab. Grzegorz Nieć, prof. UKEN z Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

W celu umożliwienia wysłuchania wykładu wszystkim zainteresowanym osobom konwersatorium odbędzie się w formie hybrydowej.

Link do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=iOyOcEMyBYM

dr Andrzej Buck — Dyrektor WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze
dr Przemysław Bartkowiak – Zastępca Dyrektora WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze