Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Potteromaniak 2023 - Bibliotekarz Lubuski

Potteromaniak 2023

Harry Potter 1Szanowni Państwo,

zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w drużynowej akcji „Potteromaniak 2023” - Konkursie wiedzy o książce „Harry Potter i Więzień Azkabanu” w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze.

 Konkurs dotyczy uczniów klas VI szkół podstawowych.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest poprawne wypełnienie karty zgłoszeniowej*, odpowiedzenie na krótki quiz (część składowa karty zgłoszeniowej) oraz wypełnienie zgód przez rodziców/opiekunów.

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 października br. Cztery drużyny, które jako pierwsze prześlą zgłoszenia z poprawnymi odpowiedziami na pytania konkursowe, wezmą udział w finale.

O tym, które drużyny wezmą udział w finale, poinformujemy najpóźniej do 27 października br. na Facebooku mediateki (https://www.facebook.com/GoraMediow) oraz na stronie internetowej Biblioteki (https://biblioteka.zgora.pl/

Biblioteki wytypują 3 uczestników (uczniów klas VI szkół podstawowych), którzy stanowić będą reprezentację w konkursie przeprowadzonym w Bibliotece. Finał odbędzie się 14 listopada (wtorek) br. o godz. 10.00 w WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze. Po konkursie nastąpi krótkie czytanie fragmentów powieści o nastoletnim Czarodzieju. Na zwycięzców czekają nagrody!

Zapraszamy serdecznie do udziału!

* Kartę uczestnictwa i odpowiedzi na quiz prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wpisując: HARRY POTTER. Załączamy regulamin Konkursu oraz niezbędne pliki związane z Konkursem. Te będą również dostępne na stronie internetowej Biblioteki: https://biblioteka.zgora.pl/

 

Do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU POTTEROMANIAK 2023

KARTA ZGŁOSZENIA POTTEROMANIAK 2023

ZAŁĄCZNIK NR 2 DO KONKURSU POTTEROMANIAK 2023

 

Harry Potter 2

 

 

 

 

 

 

Konkurs dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.