Bezpłatny cykl webinariów OSDW Azymut - Bibliotekarz Lubuski

Bezpłatny cykl webinariów OSDW Azymut

Logo hurtowni Azymut, białe @ na czerwonym okrągłym tleAzymut zaprasza bibliotekarzy na bezpłatny cykl webinariów. Liczba miejsc ograniczona.

25 stycznia 2023 r., godz. 11.30

Co nowego w książkach? Spotkanie online z wydawcami. Goście: Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo Marginesy, PZWL, Tajfuny, Kwiaty Orientu, Krytyka Polityczna.

Zapisy na webinarium: Co nowego w książkach?

26 stycznia 2023 r., godz. 14.00

Jak zorganizować eksperymenty naukowe w bibliotece? Warsztaty online z animatorami SmartBee Club.

Zapisy na webinarium: Jak zorganizować eksperymenty naukowe w bibliotece?

8 lutego 2023 r., godz. 11.30

Co czytają młodzi dorośli? Young Adult w Twojej bibliotece — spotkanie z wydawcami. Goście: Wydawnictwo Jaguar, We need YA, BeYa, Poradnia K Wydawnictwo, You&YA, Wydawnictwo Young

Zapisy na webinarium: Co czytają młodzi dorośli?

20 lutego 2023 r., godz. 11.30

Rok Wisławy Szymborskiej w Twojej bibliotece. Spotkanie z Michałem Rusinkiem i Pauliną Bandurą z Fundacji Wisławy Szymborskiej.

Zapisy na webinarium: Rok Wisławy Szymborskiej w Twojej bibliotece.

Źródło: OSDW Azymut