Świąteczne warsztaty w Bibliotekce Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach - Bibliotekarz Lubuski

Świąteczne warsztaty w Bibliotekce Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach

Ok. 30 osób, dzieci i dorosłych, siedzących przy stołach i rysujących. Pod sufitem widać rozwieszony, kolorowy łańcuch z papieru. W tle widać regały z książkami. z  Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia jest jednym z najpiękniejszych w roku. Tradycyjnie słubicka biblioteka zorganizowała świąteczne warsztaty, które odbyły się 14 grudnia 2022 r. Tym razem uczestnicy ozdabiali świątecznymi motywami płócienne torby. Pomysłowość i kreatywność przerosła nasze oczekiwania.

Przy pomocy kolorowych flamastrów i kredek dzieci wyczarowały piękne, bajkowe, świąteczne torby… a taka własnoręcznie wykonana torba, to wspaniały prezent dla bliskiej osoby. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspaniałą atmosferę.

Zespół BPMiG w Słubicach