Czy czterolistna koniczyna przyniosła szczęście bohaterom książki? - Bibliotekarz Lubuski

Czy czterolistna koniczyna przyniosła szczęście bohaterom książki?

Główną bohaterką jest pielęgniarka z oddziału onkologicznego – Judyta, która pewnego dnia w bibliotece znajduje tajemniczy pamiętnik umierającej kobiety. W pamiętniku zawarta jest prośba o odnalezienie jej ukochanego i przekazania mu tego dziennika. Judyta spełnia jej życzenie. Po odszukaniu mężczyzny, dwójka obcych sobie ludzi łączy siły w poznaniu dalszych losów życia Roksany. Co przyniosą poszukiwania? Co zmieni się w życiu Judyty i pozostałych bohaterów? Oby się o tym przekonać zapraszamy do lektury!
Wśród klubowiczów powieść wywołała mieszane uczucia. Dotyka ona tematu śmierci i bólu, ale pojawia się w niej również miłość, zrozumienie i nadzieja na szczęście.
Dziękujemy uczestnikom Dyskusyjnego Klubu Książki za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia wśród bibliotecznych regałów.

Zespół BPMiG w Słubicach