Z książką na leżaku – spotkanie autorskie z Barbarą Wysoczańską - Bibliotekarz Lubuski

Z książką na leżaku – spotkanie autorskie z Barbarą Wysoczańską

Plakat promujący spotkanie z Barbarą WysoczańskąWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze oraz Zielonogórski Ośrodek Kultury zapraszają 14 lipca 2022 r. o godz. 18.00 na spotkanie z Barbarą Wysoczańską, autorką bestsellerowych powieści "Narzeczona nazisty" i "Siła kobiet". Spotkanie w ramach Lata Muz Wszelakich poprowadzi dr Joanna Kapica-Curzytek.

Barbara Wysoczańska - urodziła się w Nowej Soli w 1980 roku, obecnie mieszkanka Zielonej Góry. Absolwentka historii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Polska autorka i matka dwóch córek. Historyk z pasji i wykształcenia, miłośniczka dobrej literatury, muzyki i kina. Wrażliwiec kochający ludzi i życie. Od trzynastu lat pracuje w branży jubilerskiej.

Po spotkaniu możliwość nabycia książek i zdobycia wpisu pisarki.

Wydarzenie w ramach Lata Muz Wszelakich. Projekt współfinansowany ze środków Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.