Nabór do konkursu "Cyfrowe supermoce" - Bibliotekarz Lubuski

Nabór do konkursu "Cyfrowe supermoce"

kompetencje 3.0 zaj.png. - logoRuszył nabór do konkursu „Cyfrowe supermoce”, który prowadzony jest w ramach Projektu „Kompetencje 3.0” realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Good Things Foundation (organizacja zarejestrowana w Anglii i Walii). Celem konkursu jest wybranie najciekawszych pomysłów na warsztaty podnoszące kompetencje cyfrowe, w trakcie których uczestnicy poznają m.in. platformę “Learn My Way” (link do platformy "Learn My Way").

O dofianasowanie mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, biblioteki, domy kultury, spółdzielnie socjalne, koła gospodyń wiejskich mające pomysły na działania lokalne w postaci warsztatów, dzięki którym ich odbiorcy będą mogli podnieść swoje podstawowe kompetencje cyfrowe. W ramach programu można otrzymać dofinansowanie w wysokości 10 000 zł.

Zgłoszenie do konkursu należy przysłać do 27 lipca 2022 r. za pomocą formularza dostępnego pod linkiem: FORMULARZ

Źródło: Biblioteki.org