"Co nam w duszy gra" promocja tomiku wierszy - Bibliotekarz Lubuski

"Co nam w duszy gra" promocja tomiku wierszy

Uczestnicy promocji tomiku wierszy „Co nam w duszy gra”. Na zdjęciu 20 siedzących osób widzianych z przodu. W tle widać regały z książkami. 7 maja 2022 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Brodach miała miejsce promocja wydanego przez bibliotekę tomiku poetyckiego "Co nam w duszy gra". Autorami wierszy są mieszkańcy gminy Brody, a wśród nich trzech młodych członków Dyskusyjnego Klubu Książki prowadzonego przez Panią Katarzynę Cwudzińską w Filii w Bieczu. Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym za mile spędzony czas. Na spotkaniu byli obecni przedstawiciele z zaprzyjaźnionych bibliotek: Bettina Kowalska-Targońska Dyrektor z Miejskiego Ośrodka Kultury w Łęknicy oraz Łukasz Michałkiewicz Dyrektor z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Jasieniu.

BIBLIOTEKI POŁUDNIOWEJ CZĘŚCI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO