Potencjał informacyjny regionalnych zbiorów i baz danych - Bibliotekarz Lubuski

Potencjał informacyjny regionalnych zbiorów i baz danych

Zaproszenie konferencja s. 1Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zaprasza na ogólnopolską konferencję: XL Spotkanie Zespołu ds. Bibliografii Regionalnej Zarządu Głównego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich „Potencjał informacyjny regionalnych zbiorów i baz danych – narzędzia i metody ich wykorzystania”, która odbędzie się w dniach 30 września - 1 października 2021 r.

Początek konferencji 30 września 2021 r. (czwartek) o godz. 10.30 (Sala im. Janusza Koniusza - parter WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze). Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie internetowej Biblioteki Norwida