Biblioteka na to czeka 2021 – przedłużona do 31 sierpnia! - Bibliotekarz Lubuski

Biblioteka na to czeka 2021 – przedłużona do 31 sierpnia!

1 594922Ze względu na dużą ilość spływających zamówień tegoroczna edycja akcji „Biblioteka na to czeka” została przedłużona do 31 sierpnia br.

Instytut Pamięci Narodowej, realizując ustawową misję edukacyjną, ogłosił kolejną edycję akcji bezpłatnej wysyłki wybranych publikacji do bibliotek szkolnych, akademickich i publicznych w Polsce pod nazwą „Biblioteka na to czeka 2021”.

Celem akcji jest popularyzacja czytelnictwa i upowszechnienie wiedzy z zakresu najnowszej historii Polski poprzez przekazanie do zasobów bibliotek książek Instytutu Pamięci Narodowej. Każda biblioteka może bezpłatnie zamówić wybrany przez siebie z poniższej listy pakiet do 30 publikacji.

Termin przyjmowania formularzy przedłużony do 31 sierpnia 2021 roku.

Wystarczy wypełnić oświadczenie oraz formularz zamówienia, odesłać do koordynatora akcji i czekać na przesyłkę!

Pamiętając, że książka żyje tylko wtedy, kiedy jest czytana, zapraszamy biblioteki do skorzystania z akcji!

Koordynator akcji: Dariusz Zbiejczuk, e-mail: //Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./.

Czytaj więcej na stronie >> IPN

Inf. pras.