Z książką na leżaku w ramach Lata Muz Wszelakich - Bibliotekarz Lubuski

Z książką na leżaku w ramach Lata Muz Wszelakich

lezak2021 mniejszyWojewódzka i Miejskia Biblioteka  Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze realizuje spotkania ph. Z książką na leżaku. Każde spotkanie z popularnymi twórcami, autorami książek cieszących się dużym uznaniem krytyków i czytelników,  regionalistami oraz literatami regionu to także możliwość nabycia książek oraz uzyskania autografu. Wydarzenia realiowane są od 1 lipca 2021 roku. W tym czasie w Norwidzie gościli: Ałbena Grabowska (1 lipca), Grzegorz Biszczanik (8 lipca), Przemek Borkowski (15 lipca), Alfred Siatecki (22 lipca), Marzena Rogalska (29 lipca), Danuta Newelska (5 sierpnia). Gośćmi cyklu Z książką na leżaku będa również:
12 sierpnia, godz. 18.00 Jarosław Barańczak, moderator Czesław Sobkowiak,
19 sierpnia, godz. 18.00 Konrad Wojtyła, moderator dr Janusz Łastowiecki,
26 sierpnia, godz. 18.00 Agnieszka Olejnik, moderator Agnieszka Sobiak.

NA WSZYSTKIE SPOTKANIA WSTĘP WOLNY przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego (maseczka oraz dezynfekcja rąk).

Cykl ,,Z książką na leżaku'' dofinansowany przez Zielonogórski Ośrodek Kultury