Od statystyki bibliotecznej do badań wpływu i wartości bibliotek - bezpłatne seminarium - Bibliotekarz Lubuski

statystyka seminarium13 września 2021 roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza przedstawicieli wszystkich typów bibliotek do udziału w bezpłatnym seminarium „Od statystyki bibliotecznej do badań wpływu i wartości bibliotek".

Seminarium realizowane będzie online.

Program seminarium:

9.45.-10.00 - Sprawy techniczne i organizacyjne

10.00-10.10 - Powitanie

Sesja I:  10.10-12.10

10.10.10.50 - Model oceny bibliotek w normach międzynarodowych - Lidia Derfert-Wolf (Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy)

11.30-12.10 -  Po co nam biblioteki? Wpływ społeczny bibliotek publicznych  - dr Magdalena Paul (Katedra Badań nad Bibliotekami i Innymi Instytucjami Kultury Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytet Warszawski)

12.10-12.40 - przerwa

Sesja II:  12.40-13.40

Dobre praktyki - panel dyskusyjny z udziałem dyrektorów bibliotek naukowych, pedagogicznych i publicznych - moderacja - dr Marcin Karwowski (Biblioteka Publiczna w Kokoszkowach)

13.40 -14.00 - Podsumowanie seminarium

Formularz rejestracyjny: https://forms.gle/oiownsGTdvUwEsnX7

Seminarium realizowane jest w ramach projektu Analiza Funkcjonowania Bibliotek.