Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 470
"Chwile - chwilki - chwilunie"... - Bibliotekarz Lubuski

"Chwile - chwilki - chwilunie"...

IMG 7574"Chwile - chwilki - chwilunie" tak zatytułowany jest najnowszy, autorski tomik poezji Pani Elżbiety Nowak. Pani Ela -  słubiczanka, przyjaciel biblioteki, znana i lubiana artystka lokalna, współautorka licznych antologii i spotkań literackich w całej Polsce.

Jej najnowszy tomik jest po części plonem wcześniej publikowanych już wierszy w licznych antologiach oraz wierszy nowych, dotychczas nigdzie nie publikowanych. Jej wiersze są często osobiste i jednocześnie bardzo ciepłe, przepełnione doznaniami autorki opowiadającymi o życiu, uczuciach i emocjach.

Autorski tomik oraz kilka tomików antologii wraz z dedykacją Pani Ela Nowak przekazała dla słubickiej biblioteki i jej Czytelników, które już niebawem będą dostępne do wypożyczenia!

Jednocześnie, zapraszamy na nasz biblioteczny profil FB wszystkich miłośników poezji na spotkania z Panią Elą i jej twórczością, które realizowane są w ramach "Lokalnej Twórczości Artystycznej - Poeci"!

Pani Elu, bardzo dziękujemy i życzymy dużo zdrowia oraz dalszej poetyckiej weny twórczej!

Zespół BPMiG w Słubicach