Wakacje wśród książek? Czemu nie! - Bibliotekarz Lubuski

Wakacje wśród książek? Czemu nie!

Plakat BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY W SŁUBICACHSłubicka biblioteka zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na wakacyjne spotkania wśród książek.

W programie m.in. zajęcia integracyjne, zabawy i czytanie na trawie, gry planszowe, działania plastyczne, teatr Kamishibai i wiele innych atrakcji. Zajęcia odbywać się będą od 29 czerwca do 8 lipca 2021 r. we wtorki i czwartki w godz.11.00 - 13.00 na tarasie bibliotecznym, wejście od strony ogrodu. Zajęcia są bezpłatne, jednak ilość miejsc jest ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy osobiście lub pod numerem telefonu 957582372.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół BPMiG w Słubicach