Na tropie przygody. - Bibliotekarz Lubuski

Na tropie przygody.

escape roomW piątek 11.06.2021 roku 9 uczestników wzięło udział w grze logicznej geograficzny escape room „Na tropie przygody”, wyruszając w egzotyczną podróż dookoła świata z Nelą Małą Reporterką.

Tę pełną przygód wyprawę musieli zakończyć zanim zupełnie zaszło słońce. Mieli tylko 30 minut na zaliczenie 6 przystanków, na których czekały ciekawe zadania do wykonania. Musieli je wszystkie zrealizować. Młodzież podzielona została na 3 grupy, liczące 3 osoby. Drużyna, której udało się zakończyć zabawę w najkrótszym czasie, otrzymała nagrody książkowe. Spotkanie było częścią zadania pn. „Ciekawość – pierwszy stopień do wiedzy”, dofinansowanego w ramach programu „Partnerstwo dla Książki” ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

BPMiG Wschowa