Podróż z książką – plenerowe warsztaty z biblioteką. - Bibliotekarz Lubuski

Podróż z książką – plenerowe warsztaty z biblioteką.

Podróż z książką warsztatyPodróż z książką – plenerowe warsztaty z biblioteką. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach serdecznie zaprasza dzieci w wieku 6-8 lat na kolorowe, bajkowe, zaczytane, plenerowe warsztaty pod hasłem „Podróż z książką” w ramach XX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

Warsztaty odbędą się w przeddzień Dnia Dziecka, czyli 31 maja (poniedziałek) o godz. 15.30 w bibliotecznym ogrodzie. Liczba miejsc ograniczona, zapisy pod tel. 95 758 2372! Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i pozwoli cieszyć się słońcem, wspólną zabawą i ciekawą książką!

Do zobaczenia w bibliotece!

Zespół BPMiG w Slubicach