Konkurs ACADEMIA 2021 na najlepszą książkę akademicką i naukową - Bibliotekarz Lubuski

Konkurs ACADEMIA 2021 na najlepszą książkę akademicką i naukową

ikWydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej oraz Fundacja Historia i Kultura zapraszają wydawców do udziału w 14. edycji konkursu na najlepszą książkę akademicką i naukową ACADEMIA 2021.

Konkurs towarzyszy Targom Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA 2021, które odbywają się równolegle z plenerową edycją Warszawskich Targów Książki, w dniach 9-12 września 2021 r. na płycie przed wejściem do Pałacu Kultury i Nauki oraz Placu Defilad (teren od strony ul. Marszałkowskiej).

Celem organizatorów jest wyróżnienie i promocja wydawców najlepszych publikacji akademickich  i naukowych, które ukazały się na rynku w roku 2019, 2020 i 2021 roku.

Do konkursu mogą przystąpić wszyscy polscy wydawcy, publikujący książki naukowe, podręczniki akademickie, monografie, serie wydawnicze wydane w formie tradycyjnej książki drukowanej.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 9 lipca 2021 r.

Szczegóły pod tym adresem.

Instytut Książki