Norwidowskie "wczoraj" i "dziś" - Bibliotekarz Lubuski

Norwidowskie "wczoraj" i "dziś"

Plakat 21.05.2119 maja 2021r. o godzinie 10.00 odbyło się kolejne spotkanie w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych.

Prelekcję pt. Norwidowskie "wczoraj" i "dziś", wygłosił prof. dr hab. Józef Franciszek Fert z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W spotkaniu online, oprócz pracowników Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, wzięli udział również przestawiciele bibliotek południowej części województrwa lubuskiego m.in.: MBP w Gubinie, MBP w Szprotawie Filia Siecieborzyce, Filia Długie, Filia Wiechlice, GBP w Dzietrzychowicach wraz z Filią w Rudawicy, GBP w Tuplicach, MBP w Szprotawie Filia w Lesznie Górnym.