Wizjoner czy konserwatysta? Wizja książek i bibliotek w utworach Lema. Opowieść całkiem nienaukowa - Bibliotekarz Lubuski

Plakat12 maja 2021r. o godzinie 10.00 odbyło się kolejne spotkanie w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych.

Prelekcję pt. Wizjoner czy konserwatysta? Wizja książek i bibliotek w utworach Lema. Opowieść całkiem nienaukowa, wygłosił Roman Wojciechowski - specjalista ds. wdrożenia nowych technologii i przestrzeni bibliotecznych Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze. W spotkaniu online, oprócz pracowników Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, wzięli udział również przestawiciele bibliotek południowej części województrwa lubuskiego m.in.: Miejska Biblioteka Publiczna w Gubinie, Biblioteka Publiczna w Siedlisku, Biblioteka Publiczna w Bytomiu Odrzańskim, Gminna Biblioteka Publiczna w Brzeźnicy, Biblioteka Miejsko - Gminna w Zbąszynku, Gminna Biblioteka Publiczna w Bieniowie, Gminna Biblioteka Publiczna w Tuplicach, Biblioteka Publiczna w Małomicach.