Drzewo pomysłów - Bibliotekarz Lubuski

Drzewo pomysłów

IMG 6890W czytelni Biblioteki Publicznej we Wschowie stanęło drzewo pomysłów „Znajdziesz w naszej bibliotece”, nawiązujące swoją nazwą do tegorocznego hasła XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

We wrześniu tego roku minie 8 lat od momentu przeprowadzki Biblioteki do nowej siedziby. Na rozłożystej koronie rozwieszone są zdjęcia z dotychczasowej działalności, ukazujące jak wiele różnych inicjatyw miało tutaj miejsce. Obok drzewa zaprezentowano fotografie przedstawiające proces odbudowy strawionego przez pożar w 2006 r. budynku, przywracający zabytkowym murom dawną świetność. Zachęcamy, by przy okazji wizyty we wschowskiej książnicy zatrzymać się na chwilę w czytelni, zerknąć na to, co działo się w minionych latach i powspominać razem z nami.

Dominika Jankowiak