Kluby wiedzy w bibliotekach - nagranie webinarium - Bibliotekarz Lubuski

Kluby wiedzy w bibliotekach - nagranie webinarium

Podczas webinarium przedstawialiśmy ideę "klubów wiedzy" oraz najważniejsze informacje na temat naboru do projektu "Kluby wiedzy w bibliotkach". Zagadnienia omawiane na spotkaniu to między innymi:

• czym są kluby wiedzy,
  • na czym polega metodologia "Learning Circles" opracowana przez Peer 2 Peer University w Stanach Zjednoczonych,
  • jakie są zasady udziału w projekcie, co oferujemy i czego oczekujemy od bibliotek?
  • jakie korzyści może odnieść biblioteka z udziału w projekcie?

O projekcie "Kluby wiedzy w bibliotekach" opowiadały Agnieszka Koszowska i Małgorzata Makowska. Webinarium prowadziła Katarzyna Morawska.

Obejrzyj nagranie (ok. 65 minut): https://youtu.be/wWtQuWE5y0E

Projekt „Kluby wiedzy w bibliotekach”, finansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ Akcja 2: Partnerstwa strategiczne/Edukacja dorosłych, zwany dalej Projektem, realizowany jest w partnerstwie, które tworzą: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (lider), Peer 2 Peer University (Stany Zjednoczone), Stadt Kőln (Niemcy), Fundatia Progress (Rumunia), Biblioteca Lucio Craveiro da Silva (Portugalia) oraz Suomen eOppimiskeskus ry (Finlandia). Organizatorem naboru do Projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Biblioteki.org