LAURKI DLA BABCI I DZIADKA - Bibliotekarz Lubuski

LAURKI DLA BABCI I DZIADKA

LaurkiCo roku Miejska Biblioteka Publiczna w Kostrzynie organizowała zajęcia plastyczno-rękodzielnicze różnych grup wiekowych, w tym także dla dzieci. Obecna sytuacja pandemiczna nie pozwala na takie spotkania. Tymczasem 21-22 stycznia to tradycyjnie święto Babci Dziadka.

Z powodu epidemii COVID19 zapewne wiele Babć i Dziadków nie zobaczy swoich pociech tak jak zawsze. Dlatego przygotowaliśmy coś specjalnego dla naszych najmłodszych czytelników. – zestawy laurkowe na Dzień Babci i Dziadka. Każdy taki zestaw zawierał elementy niezbędne do wykonania dwóch laurek oraz okolicznościowy wierszyk do wklejenia lub przepisania. . Laurki widoczne na zdjęciu przygotowały Zosia Kmieć i Julka Szukała.

Inicjatywa spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony naszych czytelników. Zestawy laurkowe dały dzieciom możliwość kreatywnej zabawy w domowym zaciszu

MBP Kostrzyn nad Odrą