CZYTANIE ZA POMAGANIE - Bibliotekarz Lubuski

CZYTANIE ZA POMAGANIE

KiemaszSerdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym dobroczynnym Kiermaszu Książki dla WOŚP. Wspólnie udało nam się zasilić konto Fundacji kwotą 2.100 zł.

Zakończył się nasz coroczny książkowy kiermasz dobroczynny, który w tym roku wyglądał zupełnie inaczej niż dotychczas – odbywał się w siedzibie Biblioteki i nie w dniu finału, tylko w tygodniu go poprzedzającym, aby nie gromadzić zbyt wielu osób na raz.

Książki zakupione podczas kiermaszu zasiliły konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do wyboru było wiele ciekawych pozycji, spośród których – mamy nadzieję – każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były książki dla dorosłych, młodzieży i dzieci, literatura piękna, biografie, albumy, poradniki, a także popularne serie wydawnicze.

Zespół Biblioteki