Dzień bezpiecznego internetu w Lesznie Górnym - Bibliotekarz Lubuski

Dzień bezpiecznego internetu w Lesznie Górnym

Dzień Bezpiecznego Internetu klasa ITradycyjnie, jak co roku w lutym powiększamy nasze działania dotyczące bezpiecznego korzystania z zasobów i usług sieciowych.

Aktywność ta związana jest z obchodzonym w tym roku 9 lutego „Dniem Bezpiecznego Internetu”. Uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami i panią z filii bibliotecznej w Lesznie Górnym przyłączyli się do tej akcji. W ramach zajęć zdalnych wspólnie przypomnieli sobie 10 zasad bezpiecznego korzystania z Internetu, jak i również czyhające na nich niebezpieczeństwa w sieci. Każda klasa wykonała plakat promujący dzisiejszy dzień.

Andżelika Przysiężna