Dwie Siostry zapraszają na cykl webinarów - Bibliotekarz Lubuski

Dwie Siostry zapraszają na cykl webinarów

dwie siostrySPOTKAJMY SIĘ!

W zeszłym roku udało nam się zorganizować kilkanaście spotkań on-line z bibliotekarkami i bibliotekarzami z całej Polski, podczas których wspólnie szukaliśmy w katalogu Dwóch Sióstr lektur odpowiadających najróżniejszym czytelniczym potrzebom.
Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego z początkiem roku przychodzimy do Was z nowym cyklem webinarów wokół dwusiostrzanych książek. Zapraszamy w każdą drugą środę miesiąca o 10:00.

Poniżej znajdziecie terminy i tematy spotkań oraz linki do zapisów na najbliższe wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona, zachęcamy do zapisu!

10 lutego, g. 10:00 – ZAPISZ SIĘ
Rozmawiamy! Z młodym czytelnikiem o trudnych sprawach

10 marca, g. 10:00 – ZAPISZ SIĘ
Działaj z Dwiema Siostrami! Książkowe inspiracje do działań warsztatowych