B jak... biblioterapia - nowe szkolenia SBP - Bibliotekarz Lubuski

B jak... biblioterapia - nowe szkolenia SBP

biblioterapiaStowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza do zapoznania się z najnowszą ofertą szkoleń online dla bibliotekarzy, do której dołączyły warsztaty z zakresu biblioterapii.

Jeśli pracujecie z seniorami, pragniecie rozwijać przedsiębiorczość u dzieci i młodzieży bądź szukacie inspiracji do pracy z osobami w trakcie zmian życiowych – polecamy Wam szkolenia online, które poprowadzi dr Wanda Matras-Mastalerz:

Szukacie innych pomysłów? Mamy jeszcze kilka miejsc na październikowe szkolenia:

• Niesztampowe metody pracy w bibliotece >> zapisy;
  • Podstawowe działania zapewniające bezpieczeństwo biblioteki w cyberprzestrzeni i sposoby zapobiegania zagrożeniom >> zapisy;
  • Zdalna promocja książek - narzędzia i pomysły >> zapisy.

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

fot.bgpw.wordpress.com