Nowy punkt biblioteczny - Bibliotekarz Lubuski

Nowy punkt biblioteczny

Miejska Biblioteka Publiczna w Szprotawie informuje, iż w czerwcu rozpoczął działalność nowy punkt biblioteczny, zlokalizowany w parafii św. Andrzeja na Sowinach. Punkt czynny jest w każdy piątek od 15.00 do 18.00 i mieści się na piętrze parafii.

Powstał w ramach Programu Aktywności Lokalnej (PAL), w partnerstwie Parafii, Ośrodka Pomocy Społecznej i Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Punkt biblioteczny promuje czytelnictwo wśród społeczności lokalnej, a także prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych. Serdecznie zapraszamy wszystkich do korzystania z tej minibiblioteki.