KIERMASZ DOBRYCH KSIĄŻEK - WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2020 - Bibliotekarz Lubuski

KIERMASZ DOBRYCH KSIĄŻEK - WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2020

WOŚP3Podobnie jak przez kilka ostatnich lat, tak i w tym roku, nie mogło zabraknąć naszej biblioteki podczas kolejnego Finału WOŚP.

Nasz Kiermasz Dobrych Książek to już tradycja i cieszy nas to, że zawsze możemy na Państwa liczyć! Książki znalazły swoich nowych właścicieli, wspólnie wsparliśmy szczytny cel, a to nas najbardziej raduje! W tym roku znowu udało się pobić rekord - nasza biblioteczna puszka liczyła aż 2843,43 zł!!! DZIĘKUJEMY! Dziękujemy również wszystkim osobom, które pomagały nam w przygotowaniu kiermaszu, przyniosły książki do Biblioteki oraz odwiedziły nas w Kręgielni. Do zobaczenia za rok!

Malwina Smycz
Promotor Czytelnictwa