Seminarium dyrektorów i kierowników 2020 - Bibliotekarz Lubuski

Seminarium dyrektorów i kierowników 2020

bibliowieściSzanowni Państwo,
zapraszamy 1 kwietnia 2020 roku na seminarium dyrektorów i kierowników bibliotek południowej części województwa lubuskiego.

Seminarium połączone zostanie ze spotkaniem moderatorów Dyskusyjnych Klubów Książki. Planowane jest wspólne przywitanie i pierwsze wystąpienie w sali wykładowej WiMBP (II piętro), a następnie moderatorzy DKK udadzą się na spotkanie z koordynatorem i warsztaty literackie, a kadra kierownicza kontynuowała będzie spotkanie z DBAiM. Szczegółowy program prześlemy w marcu. W imieniu Dyrektora WiMBP, dra Andrzeja Bucka, prosimy o zarezerwowanie terminu i obecność.

Dział DBAiM WiMBP im.Cypriana Norwida w Zielonej Górze