Warsztaty artystyczne dla dorosłych - Bibliotekarz Lubuski

Warsztaty artystyczne dla dorosłych

IMG 000226 listopada 2019 w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Długiem odbyły się warsztaty artystyczne dla dorosłych.

W związku ze zbliżającymi się Andrzejkami, razem z uczestniczkami warsztatów  rozpoczęto przygotowania do imprezy i stworzono elementy dekoracyjne, które zostaną wykorzystane w jej trakcie. Potrzebne było tylko trochę gazet, starych ulotek reklamowych, kleju, nożyczek i sznurka do wykonania….koralików. Gazetowe koraliki posłużą do stworzenia kolorowych wisiorków na amulety i talizmany, które będą niepowtarzalną i ekologiczną ozdobą podczas wieczoru magii i wróżb. Skręcanie koralików wymaga zręcznych palców i trochę cierpliwości ale jest to zajęcie odstresowujące, nie wymagające wielkich nakładów finansowych, tylko odrobiny czasu i ochoty. I znakomity sposób na nudę.

Renata Migas