Balik andrzejkowy w Bibliotece Publicznej we Wschowie - Bibliotekarz Lubuski

Balik andrzejkowy w Bibliotece Publicznej we Wschowie

IMG 971816 listopada, w sobotnie popołudnie, Biblioteka Publiczna we Wschowie zorganizowała „Balik andrzejkowy” dla najmłodszych.

Na uczestników, poprzebieranych w kolorowe stroje wróżek, superbohaterów, rycerzy, piłkarzy czy też zwierzątek, czekało mnóstwo zabawy. Były tańce w rytm największych przebojów dziecięcych oraz przeróżne wróżby, dzięki którym każdy mógł dowiedzieć się, co spotka go w przyszłości. Zabawa z butami pokazała, kogo czeka w najbliższym czasie wycieczka, kolorowe karteczki dawały przestrogi na przyszłość, dzieci losowały także, kim zostaną z zawodu. Kręciliśmy również butelką, by dowiedzieć się, kto obejmie ważne stanowisko, kogo czeka kariera naukowa, kto zostanie gwiazdą, a komu pisany jest sukces w interesach. Czas pokaże, czy nasze wróżby się sprawdzą, najważniejsze jednak, że wszyscy świetnie się bawili!

BPMiG Wschowa